اجرا بیش از 22 هزار پروژه

امنیت یک نیاز اساسی در جامعه امروز به شمار می رود و با استفاده از درب های اتوماتیکی علاوه بر راحتی بیشتر می توان امنیت بیشتری را نیز به دست آورد. موتور درب اتوماتیک: از موتور های درب اتوماتیک می توان در دو نوع انکوردار و مدل ساده را نام برد. سری جکهای فراز دو سرعته است و عملکرد کاملاً بی سر و صدا دارد. در مراکز پر رفت و آمدی که در کنار پیاده رو ها قرار گرفته اند و ممکن است درب آن ها دائم باز و بسته شود، می توان از یک حسگر در کف ورودی استفاده نمود که باز و بسته شدن درب با تشخیص وزن افراد انجام گیرد. فراموش نکنید موفقیت یک مجموعه فقط با فروش بالای محصولات ایجاد نمی گردد بلکه با وجود خدمات پس از فروش رامادُر در کنار آن، حاصل می گردد و معنا پیدا می کند. در این صورت شما می بایست با شرکت رامادُر 45136-021 تماس گرفته تا کارشناسان شما را بهتر راهنمایی کنند. مجموعه ی رامادُر با سالها تلاش و تجربه در زمینه ی طراحی، تولید و اجرای انواع درب های شیشه ای یکی از اولین و مطرح ترین برندهای ایرانی فعال در این عرصه است.

این باعث می شود که آنها برای استفاده در محیط های پزشکی و همچنین سایر بخش ها گزینه ای عالی باشند. و همچنین، به دلیل وزن سنگین سُرب، اپراتورهایی با دو موتور 100 وات برای آنها درنظر گرفته شده است. مكانیزم این درب ها مانند دربهای كشویی به صورت خطی می باشد با این تفاوت كه در این دربها چهار لنگه متحرک به صورت تلسكوپی عمل باز شدن را انجام می دهند و این باعث افزایش 30 درصدی بازشو نسبت به مدلهای كشوی دو لنگه می گردد. درب های شیشه ای اسپایدری معمولا به صورت تک لنگه است و در موارد معدودی دو لنگه نیز استفاده میشود. درب شیشهای برقی یکی از کاربردیترین درب های خودکار محسوب میشود. چشمی درب اتوماتیک مادونقرمز در ارتفاع 90 سانتیمتر از سطح زمین بر روی درب شیشه ای اتوماتیک نصب میشود . کارشناسان ما با چندین سال سابقه و تخصص در تولید و نصب درهای اتومات و با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای موجود اعم از عایق ­بندی و امنیت بالا محصولاتی با کیفیت و بی­نظیری به تولید رسانده و همواره با تکیه بر دانش و تجربه سعی بر پیشرفت روزافزون و ارائه نوآوری­ های جدیدی دارند. مجموعه ی رامادر تلاش نموده تا با ارائه ی محصولات با کیفیت و زیبا، خدمات پس از فروش گسترده ای را هم ارائه نماید.

اما توجه داشته باشید که قیمت پایین میتواند موجب کاهش کیفیت شود و همچنین قیمت بالا دلیلی بر کیفیت و اصل بودن آن محصول نمی باشد. چگونه می توان قیمت درب اتوماتیک شیشه ای را محاسبه کرد؟ در درب های اتوماتیک تلسکوپی می توان حالت های باز و بسته شدن کامل یا نیمه باز، دائم باز و بسته بودن را تنظیم کرد. مشکل های چشمی های فتوسل درب اتوماتیک پارکینگ به دلیل گرد و غبار و بارش باران و کثیف شدن لنز ،تنظیم و تراز نبودن آن ها ، سیم کشی نادرست ، کم نور شدن چراغ ها و روشن نشدن آن ها چشمی های مادون قرمز اگر روبه روی هم قرار نگیرند و یا در ارتفاع استاندارد نصب نشوند باعث فتوسل ها از بازدهی مناسبی برخوردار نشوند. برنامه ریزی و تنظیم کلیه دستگاه ها بسیار ساده بوده و همگی از یک منطق پیروی می کنند و توسط وسیله ای که بر روی خود دستگاه ، نصب است انجام می شود و نیاز به اتصال دستگاه جانبی جهت برنامه ریزی ندارد .

ریل معمولا با رنگ آنادایز (نقره ای) عرضه می شود ولی برحسب سلیقه کارفرما می توان با تغییر رنگ کوره ای و طلایی و انواع رنگ ها دیگر، آن را با نما و محیط هم سو کرد. این درب ها باعث افزایش امنیت ساختمان ها بوده و در هرلحظه می توان آن ها را تنها با یک کلیک بست. برای این کار می توان از یک تکه دنده شانه ای برای تنظیم مطابق شکل زیر استفاده کرد. تا محصولی مطابق با سلیقه و نیاز خود تهیه نمایید. درب اتوماتیک سوئینگ لولایی بهترین راه حل برای مکان هایی است که معماری مدرن مطابق با عرف دارند. درب اتوماتیک شیشهای قوسی یا کرو برای هتل ها، بیمارستان ها و ساختمان هایی با معماری ویژه و لوکس استفاده می شود. شما برای نصب درب های اتوماتیک شیشه ای، چندین میلیون هزینه می کنید؟ برای اعمال تنظیمات سرعت درب شیشه ای، انتخاب کردن LED های L1 تا L8 کمک شایانی می نماید. جک ریلی 1800 کیلوگرم سیماران قدرت جابجایی 1800 کیلو گرم وزن را دارد و از 4 تا 8 متر درب را بنا به میزان وزن و تردد قابلیت جابجایی را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید