اجرا بیش از 22 هزار پروژه

و همین طور فروش درب اتوماتیک به همکار هم با قیمتی مناسب عرضه می شود. مهمترین جزء این درب ها، اپراتور درب شیشه ای است که تقریبا بیشترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای مربوط به اپراتور آن می باشد. شاید مهمترین مولفه انتخاب یک جک درب پارکینگ در تعداد تردد است. شاید در ظاهر درب شیشه تلسکوپی کاملا شبیه درب شیشه ای کشویی به نظر برسد. سبک و شکل در کاملا صفر تا صد به انتخاب شما است، اما سبک به کارگیری آن قدری متمایز است. با گذشت زمان و ارائه محصولات با کیفیت توسط این شرکت و اطمینان مشتریان به این برند، V2 توانسته که امروزه محصولات بیشتر و با کیفیت تری به بازار عرضه کند.این شرکت با استفاده از فناوری روز و نیز گروه تحقیق و توسعه قدرتمند و با همراهی متخصصان حرفه ای و کارشناسان، توانسته اند بهترین محصول را با بالاترین کیفیت عرضه کنند و شرکت سازنده این محصول، برندی شناخته شده و محبوب در بین خریداران و مشتریان است. از تنوع محصول در مورد راهبند اتوماتیک و درب شیشه ای فک نیز نباید غافل شوید زیرا در نوع خود یکی از بهترین های موجود در بازار ایران می باشد. جک درب اتوماتیک پارکینگ BFT از اواخر دهه 70 شمسی وارد بازار ایران گشته و این حضور موفق را از محصولات بسیار عالی که دارای کیفیت بالا و طول عمر زیاد دارد می باشد.BFT که توانسته با تولید و عرضه انواع محصولات خود با بهترین کیفیت، اعتبار بالایی را در بازار جهان و ایران به دست آورد.

راه حل دیگر اینکه بدون هیچ پیش بینی برای درب نفر رو ، درب پارکینگ اتوماتیک گردد ولی برای هربار عبور عابر پیاده، نمی توان از کلید استفاده کرد و نیاز به ریموت است كه هزينه بربوده و باز شدن آن كند است و اگر به هر علتي برق قطع شود يا سيستم كنترل دچار مشكل شود فرد پياده نمي تواند وارد آن محل شود ضمن اينكه استهلاك بازو و مصرف برق بالا مي رود. زمانی که شخصی بخواهد با فشار وارد شود با کشیدن لت های متحرک درب کشویی به طرفین می تواند آن را باز کرده و وارد شود . در ابتدا باید فیزیک درب را طوری طراحی و اجرا کنید که درهرلنگه درب دو عدد، لت استاندارد حدودا تا عرض یک متر و ارتفاع 220 سانتیمتر ساخته شود. برای لت ها از شیشه سکوریتی استفاده میشود که در انواع طرح دار، مات و سند پلاست تولید میشوند. حالت نیمه باز به این صورت است که سنسور ها طوری تنظیم میشوند که با حس حرکت نیمه باز میشوند و بهترین حالت برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی همین است. ولی اگر درب بزرگ و تردد زیاد است با حدود 35% هزینه بیشتر می توانید موتور ساید را انتخاب نمایید.

برای نصب این درب ها هزینه کمتری نسبت به سایر درب ها پرداخت خواهید کرد. درب های اتوماتیکی بر حسب ابعادی که روند نصب آن ها دنبال می شود نیاز به متریال بیشتر و کمتری دارند. شما برای نصب درب های اتوماتیک شیشه ای، چندین میلیون هزینه می کنید؟ روش دیگر ایجاد درب نفر روی مجزا در ساختمان است که این نیز بسیار هزینه بر بوده و در بعضی موارد به علت حاشیه کم یا قوانین شهرسازی امکان ایجاد آن وجود ندارد. در سکشنال پارکینگ توسط فنرهای بالانس بسیار قوی، فشار اضافی را کم می کند و وزن اصلی پانل های درب سکشنال را به تعادل می رساند. با توجه به اینکه درب های اتوماتیک معمولا از لحاظ حفاظتی و حراستی مهم هستند برای قفل نمودن آنها در برخی از شرایط از قفل برقی و در شرایط دیگر از قفل مکانیکی یا کلونی استفاده می شود. درب شیشهای برقی یکی از کاربردیترین درب های خودکار محسوب میشود. فریم درب های تلسکوپی ضد خش و ضد ضربه و از جنس آلومینیوم هستند. اما در واقع درب کشویی نوع ساده شده درب تلسکوپی میباشد. درست است که تکنولوژی پیشرفته کرده است اما یک سری از نیاز های اساسی هنوز هم برای انسان اهمیت بالایی دارند و باید به بهترین نحو ممکن آن را برآورده کنند.

نحوه عملکرد درب های اتوماتیک چگونه است ؟ جنس درب و نحوه باز شدن آن نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار است عموما درب های شیشه ایی ورودی ساختمان ها ارزان تر از درب های بزرگ پارکینگ و درب های هیدرولیکی هستند. این درب ها در ورودی ادارات میتوانند با تجهیز به سنسور تشخیص چهره سیستم اتوماتیک حضور و غیاب را اجرا نمایند و یا میتوان آن ها را به کارت خوان مجهز کرد که فرد میتواند با استفاده از کارت خود درب را باز کند. بهترین باطری بکاپ های (ups) موجود در بازار می توان به مارک های بارازانته، اورال، eQual با خروجی ۲۲۰ Ac مهمترین و صحیح ترین روش استفاده از دستگاه ups به این شکل است که هر یک ماه یک مرتبه دستگاه از برق شهری جدا شود تا دستگاه از شارژ ذخیره شده استفاده کند تا شارژ آن به اتمام برسد و سپس به برق شهر وصل شود. از کیفیت خوب جک v2 که دارای یک برد الکترونیکی کامل است که از قابلیت های بسیار متنوع و پیشرفته برخوردار می باشد و جک های بازویی آن نیز دارای استقامت خوبی است.

دیدگاهتان را بنویسید