آموزش نصب درب اتوماتیک🥇 آموزش نصب درب اتوماتیک |فنی سازان

درب اتوماتیک در چه اماکنی نصب میشود؟ 1. کارشناسی دقیق چه در زمان سفارش توسط کارشناسان فروش و چه در زمان کارشناسی فنی که به صورت میدانی در محل پروژه انجام می شود. دربهای اتوماتیک سکشنال که با اندازهگیری و نصب توسط متخصصان ساخته شدهاند، راحتی کارکرد برق را با مزیت بازشو صاف و عمودی ترکیب میکنند. آنها نه تنها برای حفاظت و امنیت کسب و کار شما طراحی شدهاند، بلکه از یک ظاهر بینظیر و خاص نیز برخوردار هستند. انواع مختلفی سنسور وجود دارد که میتوانند در درب های اتوماتیکی از آنها استفاده کرد. باید توجه داشته باشید که استفاده از قفل برقی در درب های اتوماتیک تک لنگه ضروری میباشد و در صورت نبود قفل برقی احتمال خطر باز شدن درب بر اثر فشار زیاد بالا میباشد. باز و بسته شدن خودکار با سرعت بالا در این درب های رول سریع باعث صرفه جویی در انرژی با حفظ دمای داخلی اتاق می شود و همچنین آلودگی ناشی از آلودگی هوا و ورود حشرات و حیوانات موذی را که در انبارها و ساختمان های کنترل شده ضروری است، کاهش می دهد. این سنسورها که در دو طرف درب قرار میگیرد با شناسایی افراد مکانیزم باز و بسته کردن درب را انجام میدهد.

درب شیشه ای لولایی : این دسته از درب شیشه ای از متداول ترین و معمول ترین نوع درب است که از دیرباز تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته و میگیرد ، از لحاظ باز و بسته شدن به صورت پروانه ای است. برای اینکه دیگر در فصل های سرد و گرم بی دلیل باز نمی شوند و از طرفی نور طبیعی فضای شما را در بر میگیرد و عابرین دید بهتری از بیرون به مغازه شما دارند. برای مثال ساختمان هایی در طبقه همکف و یا در زیر زمین پارکینگ دارند بیشترین استفاده را از نوع درب پارکینگی دارند. مهمترین بخش از سیستم جک های بازوی درب اتوماتیک چشمی های فتوسل است که حضور هرگونه مانع اعم از شخص و یا ماشین در فضای میان درب شناسایی می کند که این مدل چشمی های فتوسل یک جفت هستند که در بیرون درب و کنار درب نصب میشوند و یک از چشمی ها به عنوان فرستنده و دیگری به عنوان گیرنده عمل می کند که هر گونه قطع سیگنال ارسال از فرستنده نشانگر یک مانع در فضای بین درب می باشد که مدار فرمان دستور قطع شدن فرآیند بسته شدن درب را میدهد و درب شروع به باز شدن می کند .

شیشه هایی که مورد استفاده قرار میگیرند برای این درب معمولا به صورت 10میل سکوریت است. شیشه های درب های کشویی از نوع سکوریت با ضخامت 10میل است و از لحاظ ظاهری می توانید از شیشه های رنگی لاکوبل ، شیشه های رنگی متالیک ، شیشه های رنگی شفاف ، شیشه های دودی ، برنز، ساتیا و حتی شیشه های دولایه لمینیت استفاده کنید. درب شیشه ای نه تنها رضایت مشتری را بیشتر میکند بلکه هم ظاهری شیک به محل از هدر رفتن انرژی شما هم جلوگیری میکند ، چرا ؟ در ادامه بیشتر دو سری از جکهای فراز سیماران را مورد بررسی قرار میدهیم پس برای شناخت بیشتر این جکها ما را همراهی نمایید. بیشتر درب ها با دو نوع سنسورهای چشمی و یا سنسورهای تشخیص حرکت کار میکنند. شما با نصب درب اتوماتیک شیشه ای تنها با فشار دادن یک ریموت کنترل از فاصله تایین شده میتوانید در را باز و بسته کنید و یا سنسورهای حرکتی بکار ببرید که هنگام عبور به صورت خودکار درب ورودی باز و بسته شود. دلیلش هم این است که عرض این درب به طور معمول از 2.30متر به بالاست و اگر جک پارکینگی دو سرعته نباشد هنگام بسته شدن سرعت درب کم نمیشود و کوبیده میشود و باعث آلودگی صوتی میگردد.

ولی گاهی مانند تصویر پایین، عرض کار کم است و حدود 2 متر فضا داریم، معمولاً درب اتوماتیک یک سمت بازشو نصب می شود که یک فریم (لت) متحرک و یک فریم ثابت خواهیم داشت. این درب ها مناسب محل هایی با ورودی کم عرض که امکان نصب درب اتوماتیک شیشه ای کشویی وجود ندارد, است. درب اتوماتیک کشویی از متداول ترین نوع درب های ریلی خطی می باشند که به چپ و راست حرکت می کنند. این نوع درب همانطور که از اسمش معلوم است همانند درب کمد باز و بسته می شود و شما می توانید برای درب اتاق و یا درب ورودی ساختمانتان در نظر بگیرید هم زیبایی به خصوصی دارد و هم اینکه از طراحی های مختلف آن برای برقراری هارمونی بین درب و سایر دکوراسیون ساختمانتان استفاده کنید. در ادامه تمامی اطلاعات لازم در مورد این محصول را در اختیار شما قرار می دهیم تا در صورتی که قصد خرید درب اتوماتیک را دارید ، با اطلاعات کامل و جامع نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام نمایید. از درب پارکینگ با جک بازویی در مکان هایی استفاده میشود که از یک سمت فضای زیادی وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید